Orion Junior High School

May 3 2012 - 11:00am

7th grade

Highest honor: Arielle Anderson, Nicole I. Anderson, Garrett C. Ball, Abby K. Barrett, Brooke J. Bedke, Ryan J. Bischoff, Brooklyn Boulter, Madison J. Boydston, Kaleb D. Brown, Savannah A. Butler, Sarah E. Calvert, Madison A. Campbell, Lorah Child, Whitney L. Dabb, Kyle Diemel, Micaela D. Duran, Braxton J. Ferrin, Sara Filiaga, Anna L. Folkman, Jared J. Graham, Kathryn E. Hales, Brook Harris, Aubrey T. Harrison, Ashton A. Healy, Kade R. Johnson, Faith D. Lawrence, Kolby L. Layton, Robert C. Lee, Quinn K. Longhurst, Lindsey A. Lord, Bayleigh Marriott, William M. Masters, Hunter D. Maw, Katelin J. McCrary, Devin R. Merkley, Alexis L. Merrill, Sabra C. Murray, Benjamin A. Nef, Samuel R. Perkins, Katelyn N. Schenk, Rachel L. Scott, Samantha Shaw, Kaitlin H. Smith, Kambria E. Smith, Katelyn R. Sorensen, Dustin D. Spainhower, Tatijana I. Stewart, Celeste B. Tomlinson, Melissa G. Vazquez, Heather J. Vielstich, Emily White, Meghan A. Winward, Brayden J. Youngberg

High honor: Autumn M. Aeschlimann, Abrielle N. Alfaro, Kent C. Allen, Ashley K. Anderson, Abigail C. Barker, Brayden Blanch, Taylor J. Bodily, Nathan R. Boehme, Caden S. Charlton, Bailey J. Davidson, Renae Davis, Madilyn I. DeJarnatt, Kaylie G. Driver, Lindsey D. Edmunds, Nathan W. Erickson, Gabrielle Espinoza, Kara A. Esplin, Shaun G. Frongner, Abbey L. Fureigh, Bradley G. Gray, Anna E. Hadley, Kaitlyn Heaton, Kiera J. Jennings, Olivia Jensen, Niel M. Jones, Jessica K. Joy, McKenna E. Linford, Michelle Manning, Rachel Manning, Madison L. Marriott, Jasmyn L. Nye, Camiah M. Robinson, Nicole Ross, Mayson L. Sexton, Syvanna S. Simmons, Cari A. Stoddard, Kiana L. Stoker, Ethan L. Wasden, Nicole Wheeler, Karlee L. Whiteman

Honor: Olivia Allen, Brooks S. Anderson, Natalie J. Andrus, Kira J. Bench, Hunter D. Bingham, Jeffrey B. Bolingbroke, Jami Bond, Sadie J. Brown, Hunter B. Butterfield, Aubrey K. Chartier, Trevor L. Clark, Brenon T. Coleman, Jocelyn P. Cortes, Makayla C. Dejarnatt, Clista E. Ekstrom, Konner J. Gibson, Brendan H. Gillihan-Smith, Parker D. Gladwell, Carrie E. Goddard, Elias Greenwood, Emmalyn Harris, Matthew P. Henley, Jaycee E. Hildreth, Braden C. Hull, Brayden J. Jackson, Kolby D. Jackson, Austin J. Jones, Tiffany M. Kingsbury, Abigail B. Leake, Stephen E. Lee, Matthew S. McLaughlin, Jacob G. Meza, Joshua S. Phipps, Kristina Pope, Bryer L. Reardon, Rylee R. Roby, Jackson Sahleen, Shaylee A. Slaughter, Savanna D. Smith, Shae S. Spinden, Nathan E. Staker, Madisen J. Strain, McKensi K. Taylor, Levi B. Titus, Sarah M. Ward, Shelby L. Wiser, Victoria N. Wood, Stockton Wride

8th grade

Highest honor: Paige Allen, Alyson S. Anderson, Haley A. Arrington, Logan M. Baggs, Isaac S. Bell, Spencer J. Boyle, Gavin D. Brown, Spencer A. Campbell, Nathan J. Christiansen, Emily K. Clarke, Justin D. Crosthwait, Amanda N. Dickemore, Justine M. Edwards-Tefertiller, Grant C. Ellison, Hannah R. Erickson, Miranda J. Foster, Jacob W. Frost, Audrey Greenhalgh, Justin Hess, Kiersten Holt, Greyson B. Hullinger, Navy Humphreys, Wyatt J. Jenkins, Chelsea Johnson, Eliza M. Johnson, Clarissa Knight, Alexis Kohli, Casee L. Kunz, Hannah P. Lagerquist, Isaac G. Langeveld, Alex M. Langford, Jaycee L. Lilly, Brody P. Little, Makenzie B. Malan, Rachel Minert, Jared J. Munn, Shyann R. Mushrush, Kolten K. Nay,Sarah V. Niebergall, Sabrina R. Novak, Levi J. Nye, Jaron J. Paskett, Benjamin U. Perez, Allison A. Pobanz, Alyvia N. Quayle, Brooke A. Reynolds, Eriq H. Rhees, Haeli R. Rich, Jaden R. Robison, Tanner J. Stakebake, Megan B. Thongrit, Victoria Tilley, Brayden M. Tolman, Thomas W. Ulrich, Jacob D. White, Randi L. Wiese

High honor: Kelsey E. Anderson, Caitlin L. Arnold, Cassandra A. Baldenegro, Heidi A. Barker, Kelsie L. Barker, Tyler Barney, Hayley Bigler, Jacob L. Capener, Nathan A. Christensen, Kenadee S. Collings, Aspen A. Coy, Jared A. Crimm, Hannah Crowton,Angeline A. Garcia, Jason B. Godfrey, Cainan O. Gonzalez, Chantelle L. Gossner, Jaden C. Hamblin, Amanda A. Hill, Sierra E. Hogge, Paul M. Huntsman, Christopher S. Jensen, Jordyn M. Johnson, Haley B. Johnston, Jakade A. Kapinos, Eric B. Larsen, Jacob D. Lee, Kayen J. Lee, Elizabeth A. Leo, Bryant P. Mackley, Alejandra Meza, Austin M. Munoz, Madison S. Olsen, Marissa M. Owen, Keolalani M. Palau, Russell T. Pennington, Kade D. Peterson, Azael Prado, Jake M. Reed, Emily C. Rupp, Bridger R. Sanders, Rylee A. Shepherd, Sunni Stakebake, Jeffrey T. Sullivan, Shelby A. Thompson, Caitlin M. Toponce, Cindy H. Trieu, Emily A. Ward, Ethan J. Wilcock, Rylie N. Wilkey, Carson J. Wuthrich

Honor: Mackenzie Bateman, Riley C. Bowen, Keenan C. Broad, Justin T. Cottle, Kelsey J. Daniels, Cameron F. Findlay, Miriam L. Gameros, Riley H. Hacking, Kyler S. Hall, Bralee A. Hancock, Audrey J. Hansen, Sarah A. Harris, Kenji S. Hashimoto, Jake D. Hibbard, Madison W. Hill, Austin K. Hogge, Courtney A. Jones, Kinley N. Kerbs, Hanna Larsen, Samantha R. Love, Haley A. Lutz, Austen J. Mackley, Ashley M. Marsh, Rory D. Pollard, Sean J. Reichle, Hunter G. Reynolds, Alexis S. Ricks, Hannah E. Romney, Austin D. Rushton, Danielle L. Saunders, Ross J. Schow, Riley T. Scott, Veronica S. Shelton, Eric S. Short, Alea T. Spendlove, Aurora R. Stevens, Shannon J. Stoddard, Preston C. Thompson, Tyson B. Treasure, Brooke T. Wadman, Matthew J. Waite, Darbi C. Wilson, Darian Ybarra

9th grade

Highest honor: Jerry W. Allen, William N. Anglesey, Brianna C. Barker, Megan K. Barker, Serin G. Barnes, Kade R. Beckstead, Garrett Bingham, Makayla M. Bowden, Jackson T. Bright, Amber R. Broderick, Sarah A. Casey, Samantha L. Costello, Savana R. Craven, Rachel N. DeYoung, Nicholas R. Elmer, Trenton J. Esplin, Kayah N. Fields, Meagan L. Gardner, Quayde M. Garfield, Kelsie T. Graham, Atherton X. Green, Kayla M. Green, Bradon D. Greenhalgh, Tyler J. Hales, Marissa A. Hall, Makayla A. Harrison, Sara E. Hathaway, Megan T. Healy, Jayden K. Holmes, Tanner G. Hone, Michael J. Howe, Kaya R. Huntsman, Carsten Jensen, Wesley R. Johnson, Bailee M. Juroshek, Cooper A. Karras, Meredith A. Kenney, Nicholas K. Kitchens, Alex W. Krebs, Stephanie B. Laubacher, Kaitlin Lawler, Jaydon C. Lord, Alexandra M. Lundgren, Scott K. Lunt, Tyler B. Martin, Kenneth L. Maw, Rachael E. Mikhail, Rebekah K. Mikhail, Lauren H. Murray, Erik R. Neilson, Megan S. Owens, Jennie Perkins, Isabella Pignataro, Brandon R. Pope, Cameron R. Richter, Nathan C. Robbins, Madison L. Roberts, Nina Jo B. Sandstrom, Lauren A. Saunders, Tyler L. Schenk, Ashlynd F. Sessions, Daniel M. Sheanshang, Emery E. Skaggs, Alyssa M. Snyder, Michael D. States, Kortny M. Stephens, Hannah K. Stuckey, Matthew S. Thorpe, Sierra D. Vashro, Caleb L. Wight

High honor: Ellis J. Alexander, Keslee A. Anderson, Gerrit J. Andrade, Baylee D. Arrington, Austin D. Barker, Braxton K. Beck, Logan S. Beddes, Hunter B. Bell, Shaylie M. Bowden, Katelyn M. Brown, Hashke Y. Calkins, Brandyn M. Call, Minsum N. Choi, Chase B. Cragun, Alexander G. Craner, Andrew B. Davis, Zackery E. Ferrin, Lindsey S. Greaves, Robert C. Hadley, Jayna M. Hafen, Brandon Healey, Matthew C. Hewlett, Alison R. Huband, Cy Z. Hurd, Kali A. Jones, Bryson M. Kimber, Abigail L. Laing, Alexus R. Linke, Nicolette S. Lowe, Jasmine E. Maldonado, Weston A. Maughan, Madison K. Muno, Bryce C. Naylor, Joshua D. Park, Logan C. Parke, Allison M. Peterson, Clark C. Peterson, Noah J. Pincombe, Krystal M. Ruiz, Tania C. Saucedo, Jessica Shaw, Heather Sjoblom, Charley H. Smith, Kade S. Stephens, Madison Strebel, Sarah Thompson, Jasmine K. Tilley, Brendon C. Tomlinson, Jacob D. Warner, Tristan J. Wellard, Bryce P. Wheeler

Honor: Jayden T. Anderson, Robert S. Andrus, Ryan A. Ball, Wyatt D. Beckey, Katelyn Blanch, Zachery A. Blomquist, Tristen A. Brandley, Andrew D. Chugg, Conner N. Crosby, Alyssa S. Deeter, Aubrie Dickamore, Jaylen S. Ehmann, Dominic B. Emerson, Nelson C. Espinoza, Jaycee Flinn, Anelli S. Gil, Rachel S. Gonzalez, McCalle J. Goodliffe, Benjamin T. Griggs, Baylee L. Hansen, Conner H. Henrie, Kaylie J. Hess, Maren J. Holladay, Brenna E. Huggard, Hannah Ipsen, Rebecca E. Longshaw, Dolten T. Matherne, Megan B. McIntosh, Brooke R. Nielsen, Walker S. Nipko, Rylie Oborn, James E. O'Driscoll, Jesse P. O'Driscoll, Braden A. Otto, Braden A. Read, Jed P. Reed, Samantha Rhees, Kyle S. Robb, Zachary Roskelley, William J. Ross, Mitchel W. Ryan, Trevin D. Schmanski, Cragun T. Scott, Logan M. Shaw, Reilly L. Shook, Leslie Silva-Razo, Caitlin Smith, Jenyca J. Smith, Connor J. Stephens, Daren R. Stoddard, Kelton J. Stokes, Swayzie J. Stroud, Annalou Y. Tams, Bowen H. Thompson, Katelyn M. Vanderzee, Lucas R. Widner, Steven M. Williamson, Stanton L. Wiser, Gabriela R. Wood, Austin J. Worley

From Around the Web

  +