Honor roll: Roy Junior High School

Dec 12 2012 - 2:38pm

9th grade

4.0 Honor: Pamela Avila, Aubrey Brinkerhoff, Blaine A. Bryant, Kaden L. Campbell, Brooke L. Casebolt, Brittany A. Chadbourne, Aubrey L. Cox, Russell E. Daugherty, Shylah E. Day, Shaylee K. Delgado, Bryce T. Fairbanks, Ammon T. Gillins, Ty J. Herring, Amy N. Johnson, Madison A. King, Michaela R. Maxwell, Trevor C. Nelson, Austin Olsen, Matthew S. Park, Cameron G. Patterson, Flint L. Read, Megan Rich, Cassidy N. Romney, Briquelle Simpson, Cole A. Smith, Kadin D. Smith, Michael D. Starrett, Adam J. Stoker, Bianca G. Vazquez, and Alexandra L. Weaver

High honor: Cole W. Adams, Brooke L. Bailey, Logun W. Conger, Ellie J. Coombs, Amber C. Cooper, Keaton R. Farnsworth, Austen J. Fowles, Rachel A. Funk, Bailey B. Garner, Madison K. Hansen, Tanner R. Havey, Ashley M. Jennings, Samantha M. Jensen, Lysia A. Lopez, Connrey R. Miller, Makayla Mobley, Alexa M. Noorda, Tyler J. Owens, Breanna N. Reimer, Nathan E. Roberts, Spencer A. Saviano, Cyrus Shelton, Catrin M. Simonson, Kayla R. Smith, Rachel D. Smith, Kyler T. Stanger, Hope J. Touchin, Jacob H. Watkins, and Alexis L. Winchester

Honor: Tori L. Adams, Guadalupe S. Aza, Amber C. Bischoff, Lauren A. Bundy, Nathan T. Bybee, Erika Louise G. Calica, Brittney D. Carter, Brittney D. Carter, Haley B. Casebolt, Azlyn T. Clark, Emma G. Combs, Frederick D. Crew, Tiana J. Curtis, Ayden C. Dabb, Mckayla R. Germer, Giselle Gomez, Torrey T. Hair, Kasendra R. Heuck, Halsey M. Kinglesmith, Kacie R. Larsen, Madison E. Mitchell, Alexander E. Montoya, Carson L. Mower, Grayson M. Ombach, Jaxon N. Petersen, Brook Peterson, Aspen D. Rasmussen, Damian A. Richards, Eric L. Riker, Weston R. Seegiller, Trevor L. Shaw, Sydney S. Shiffler, Kolby A. Smith, Lauren A. Sumner, Olivia D. Thornock, Alexia D. Trapier, Alina M. Trejo, Benjamin D. Varnell, Nakoma K. Ware, Kayleigh E. Webb, Jessee J. West, and Joshua M. Williams

8th grade

4.0 Honor: Emmalee Ashby, Damion A. Barney, Whitney J. Bertagnolli, Kylie A. Boyack, McKayle A. Bradford, Emme Corry, Jaidyn Crookston, Aaliyah N. Dunkel, Ashley T. Hammack, Stacey Z. Harrop, Megan A. Hastings, Sarah C. Hinze, Nicole A. Hull, Sariah A. Jones, Mackenzy A. McBride, Cameron L. Miller, Brooklyn K. Nuttall, Quinlan W. Pattillo, Shane L. Peterson, Trevis T. Pierre, Jill E. Porter, Scott C. Smith, Brandon S. Steed, Alexis Taylor, Preston J. Tyler, Kayla N. Verbarg, Sierra Ward, Sierra M. Webb, and Adaly Zepeda

High honor: Camille Clark, Colton L. Cude, Jennifer Durlak, Kru T. Flint, Rylie J. Fry, Kolby J. George, Brycen G. Hall, Kenley N. Harris, Aspen Madill, Maya G. Mifflin, Kyleeann K. Miller, Corban B. Moser, Michaela A. Nielsen, Tanner R. Oliver, Alyssa D. Poulsen, Joshua C. Powers, Karli M. Rodgers, Shawn A. Satterthwaite, Mattie J. Shaw, Melissa I. Smith, Jordan M. Stephen, Whittney K. Sullivan, Eric C. Sustaita, McKinzie Thompson, Kenlee M. Tribe, and Tyler L. Wilson

Honor: Eirielle Alipio, Christopher M. Avila, Kaitlin J. Barker, Brayden D. Beers, Kelton M. Bexell, Justin B. Boley, Jacob D. Call, Ryley N. Carpio, Autumn M. Cortes, Nathan K. Endicott, Mical Erickson, Nidia Farias, Qyncee K. Fielding, Sterline C. Fuller, Leah R. Heiniger, Madalyn E. Herbst, Maryka Jansen, Sevanah K. Johnson, Cassidie A. Jones, Kathryn Jones, Kattye A. Juarez, Sara N. Koryta, Tyrell A. Lee, Breanne E. Malan, Deja D. Mifflin, Alyssa Montgomery, Alexis Morrow, Hadleigh M. Paras, Cody S. Rasmusssen, Brandon L. Rhoads, Nicholas R. Rounkles, Rebecca M. Smith, Rylee A. Smith, Joshua C. Thiel, Jensysn N. Thomas, Jaden A. Wilson, Carley L. Wisner, Zachary T. Wood, MacKenzi M. Zemp, Sydnee M. Zemp, and Shawn M. Zimmerman

7th grade

4.0 Honor: Gabriela C. Aguayo, Jordan T. Billie, Brayden M. Burton, Georganne A. Calder, Noelle R. Child, Quade M. Child, Hannah E. Dalebout, Kirstin B. Havey, Talia J. Hill, Trinity Q. Hill, Emma L. Hogge, Alexandria M. King, Nicki R. Kraaima, Emma Ninalga, Amy Schenk, Caleb R. Smith, John M Stubbs Jr.

High honor: Andrea C. Aguayo, Aliyah B. Aubert, Rilee Barnett, Erin B. Bednarik, Ashlyn I. Bingham, Braydon R. Black, Dayja M. Bolton, Karlie R. Brown, Jadyn J. Christensen, Austin J. Combs, Jaden D. Cordova, Kiersten N. Cragun, Joshua L. Crossley, Kelsee L. Dunlap, Megan Fairbanks, Jordyn G. Fowers, Madison H. Fuchs, Lynnsie M. Garn, Kayla N. Gilbert, Braxton A. Gray, Laura K. Hadley, Brandilyn Hansen, Julia C. Harvey, Brittney J. Hatch, Alexis Horton, Taylor C. Jensen, McKayla B. Jones, Treyton D. Levinson, Taylor W. Lloyd, Sydney L. Mendenhall, Caden F. Mudrow, Christie Nguyen, Sarah K. Oliver, Spencer E. Park, Lauryn A. Parker, Erika I. Petty, Victoria R. Razo, Cade B. Read, Grace M. Reed, McKenna K. Rowe, Kirsten R. Snyder, Ryland J. Sparrow, Channa L. Tarbet, Marlen G. Vasquez, Jaymie K. Webb, Scott F. Westergard, Payton L. White, Adina Wilder, and Matthew A. Williams

Honor: Alexsis S. Allred, Emilee M. Auvinen, Chandler J. Bodily, Carson J. Buckway, Garet T. Chaston Kylee M. Christian, Kyeler J. Clark, Curt P. Crossley, Kaitlin Daley, Ryan L. Edstrom, Sydney R. Edstrom, Bowtie B. Fakrell, Reagan M. Fisher, Lyndsie A. Fochtman, Raymond R. Garcia, Eli C. Gardner, Amya L. Gunderson, Breanna Gunnerson, Tabor S. Hardman, Danella H. Hibbert, Cambrie S. Horspool, Abby M.. Jamieson, Ashley P. Jones, Rebeca Jones, Fernando Juarez, Loghan Z. Kendall, Kathwryn A. Kilpatrick, Garrett P. Klinglesmith, Samantha M. Kortesmaki, Jessica R. Mathis, Jaysonne T. McKelley, Cayden C. Miller, Skylar D. Mitchell, Samuel C. Mower, Nicholas G. Munk, Gabriela Olivares, Kamden T. Oliver, Preston C. Rawlings, Wyatt E. Richards, Armando Ruiz, Bayli P. Smith, Colton J. Spencer, Quinn A. Tesch, Harrison R. Tueller, Jasmin E. Vaale, Kaden R. Wall, Carter D. Williamson, and Jackson A. Yeagley

From Around the Web

  +